1

ניסיון וידע

אנו מפיקים בענף האירועים מאז שנת 1998, מומחים ומובילים בהפקות ממגוון סוגים, ומחזיקים במוניטין מקצועי וניסיון מוכח. אנחנו לא באים למכור לכם חלומות... אנחנו פה כדי להפיק אותם!

2

אהבה למקצוע

אנחנו יצירתיים, מסורים ומתלהבים ממה שאנחנו עושים. אנו נהנים מאד מהאתגר ליצור בכל פעם משהו חדש, ומאמינים כי ההפקה כולה הינה על הכתפיים שלנו, ולכן מחוייבים באופן אישי להצלחתה.

3

ביטוח ואחריות

לחברתנו ביטוח אירועים מסודר. הפקות שטח הן מורכבות ביותר, ומחייבות התייחסות מקצועית לנושא הבטיחות. האחריות להתנהלות תקינה וראויה של הפקת השטח הינה של המפיק, ומתפקידו לטפל בכל תרחיש אפשרי.

4

צוות מקצועי

יש לנו רשת רחבה של ספקים מוכשרים ואמינים המלווים אותנו בהפקות שנים רבות, ולכן אנו בוחרים אותם בקפידה בהתאם לרמת המקצועיות, השירות והאיכות של כל ספק בנפרד. כך אנו יודעים להתאים לכל חתונה, את הספקים הנכונים לה ביותר, הן מבחינת הסגנון והן מבחינת התקציב.

5

חיסכון בכסף ובזמן

בזכות הידע הרב והקשרים ארוכי השנים עם מגוון רחב של ספקים, אנו מצליחים תמיד לחסוך לזוגות שלנו אלפי שקלים בהוצאות החתונה. לא סתם אומרים לנו שהעצות שלנו שוות זהב...

6

יחס אישי ומשפחתיות

אנו שואפים תמיד ליצור קשר אישי ומיוחד עם הזוגות שלנו, להתייחס אליהם כאל משפחה, ואל החתונה שלהם כאל שלנו. לעיתים אפילו אנחנו מופתעים כאשר הזוגות שלנו הופכים להיות ממש חברים עוד שנים רבות קדימה...

7

יצירתיות ורגש

אנחנו הכי נהנים ליצור יש מאין, בעיקר כשמדובר בחתונות שאינן סטנדרטיות. כי אתכם יש לנו רק הזדמנות אחת... ולכן אנו מתחייבים שתזכרו אותנו לעד!

8

ראייה חווייתית

שיטת העבודה המוצלחת שלנו הופכת את כל החוויה שלכם לרגועה ומהנה. כי כשאנחנו עובדים מתוך הלב, באהבה עצומה למקצוע ההפקה, אתם אלה שמרוויחים חיוך על הפנים, לאורך כל הדרך.

9

דימיון קריאייטיבי

אנו מאמינים כי לכל זוג יש את הסיפור שלו, וכך אנו מתאימים את יצירת החתונה כולה. אין אצלנו לעולם חתונה הדומה לאחרת.

10

עשייה איכותית

אנחנו מחויבים להעניק לכם הכוונה, ייעוץ, תכנון, שירות וביצוע איכותיים, ללא פשרות, ובסטנדרטים גבוהים. אנחנו לא מכירים דרך אחרת... כי זה בד.נ.א. שלנו.